فروش دستگاه های قطعه شویی

دستگاه های قطعه شویی یکی از کاربردی ترین و مهمترین دستگاه های صنعتی می باشد که در کارواش ها و تعمیرگاه ها برای شستشوی قطعات صنعتی و ماشینی مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از دستگاه های قطعه شویی می توان تمام آلودگی ها و چربی های موجود روی ابزار آلات و قطعه ها و همپنین تجهیزات قابل شستشو را از بین برد.

اگر کارخانه یا کارگاهی دارید که قطعات صنعتی استفاده می کنید و آلوده می شوند و می خواهید آن ها را همیشه تمیز نگهدارید تا سالم بمانند و عمر بیشتری کنند ما به شما پیشنهاد می کنیم از دستگاه های قطعه شویی در کارگاه خود استفاده کنید تا هم در زمان و هم مصرف اب و هزینه های جانبی صرفه جویی کنید.

دستگاه های قطعه شویی

شما می توانید با استفاده از دستگاه های قطعه شویی تمامی قطعات صنعتی و مکانیکی خود را با بهترین دقت شستشو دهید. دستگاه های قطعه شویی تمامی چربی ها، آلودگی ها، ذرات گرد و غبار و همچنین سخت ترین لکه هایی که روی قطعات هستند را پاک می کند و باعث می شود قطعات تمیز و بهتر کار کنند.

همانطور که در بالا گفتیم با استفاده از دستگاه های قطعه شویی در مصرف آب بسیار صرفه جویی می کنید.همچنین این دستگاه بع دلیل عملکرد خودکاری که دارد نیاز به استخدام نیروی انسانی برای شستشو قطعات ندارید. علاوه بر تمامی این ها تمیز کردن قطعات با این دستگاه ها بسیار دقیق و سریع است.

مزایا دستگاه های قطعه شویی

یکی از اصلی ترین و مهم ترین فواید استفاده از دستگاه های قطعه شویی شستن و تمیز کردن  سیلندر و قطعات ماشین های سبک و سنگین خودرو می باشد. این دستگاه قادر است هرگونه آثار چربی، رنگ روغنی که روی سطوح قطعات ماشین و سیلندر ها را مشاهده می کنید این دستگاه به طور کامل از ببین می برد و باعث می شود دستگاه شما مانند روز اول نو بنظر برسد.

  1. شستشوی سریع و قدرتمند

یکی از بهترین راه های از بین بردن سمج ترین لکه ها  استفاده از دستگاه های قطعه شویی است. این دستگاه ماندگار ترین لکه ها را نیز از بین می برد.

  1. صرفه جویی در وقت و هزینه

سشتشو با این دستگاه ها باعث می شود تا قطعات شما عمر بیشتری بکنند.

  1. این دستگاه ها عملکردی ساده اما موثری دارند.
  2. یکی از مهمترین فواید اسن دستگاه ها شستن و تمیز کردن قطعات و سیلندر خودروها می باشد.
  3. استفاده از دستگاه های سیلندرشویی بسیار ساده است.
  4. این دستگاه ها آثار هرگونه چربی، رنگ و روغنی که روی سطوح قطعات را مشاهده می کنید را به طور کامل از بین می برد.
  5. باعث می شود قطعات شما بسیار نو بماند.
  6. یکی از بهترین راه های از بین بردن جرم های روی قطعات استفاده از دستگاه های سیلندرشویی است( حتی بدترین و ماندگار ترین لکه ها را از بین می برد.)

عملکرد دستگاه های قطعه شویی

عملکرد این دستگاه ها به این صورت است که در پایین دستگاع مخزن آبی وجود دارد و در وسط آن صفحه ی گردانی که توری شکل می باشد که قطعات خودروهای سبک و سنگین را روی این صفحه ی گردان قرار می گیرد و در داخل محفظه با فشار آب داغ که توسط پمپ برو روی قطعات می پاشد شسته می شود. آب داخل مخزن توسط مشعلی که در دستگاه است گرم می شود و دمای آب تقریبا بع 75 تا 90 درجه سانتی گراد می رسد.

فروش دستگاه های قطعه شویی

گروه مشرق صنعت انواع دستگاه های قطعه شویی و سیلندر شویی را با بهترین قیمت فروش گذاشته است شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی ما مراجعه فرمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *